Sosyal Medya

Antalya Tasarım Grubu kreatif fikirleri ile dijital medyada, grafik tasarım ile başlayıp uygulama aşamasına kadar olan tüm çalışmaları kendi bünyesinde gerçekleştirir. Konusunda uzman ekibi ile PHP, AJAX, jQuery, Flash gibi güncel teknolojileri kullanır ve fayda getirecek çözümler sunar.

Web sitesi, mobil site, firmanız için oyun tasarımı, Facebook ve iPhone ve iPad Uygulamaları ve Android Uygulamaları gibi klasik işlerin hepsinde Antalya’nın en deneyimli web ajansı olarak son derece kaliteli ve hızlı işler hazırlar.

Kurumunuz için özelleştirilmiş sosyal medya kampanyaları oluşturur ve bu kampanyaları multimedia, mobil uygulamalar ile destekler.

Advergame, Facebook uygulamaları ve benzeri viral marketing çalışmalarının hem fikir babası hem de uygulayıcısı olarak hizmet verir.

Dijital itibar yönetimi konusunda uzmanlığını sizlere sunmakta son derece cömerttir. 7 gün 24 saate kadar sizlere hizmet sağlama gücüne sahiptir. Reklam kampanyalarınızla uyumlu şekilde sosyal medya kampanyalarınızı hayata geçirip onlarla ilgilenir ve geliştirir.

Sosyal medya üzerinde destek her ileri görüşlü firma için bir şart ise; Sosyal medya üzerinde itibar yönetimi, internet pazarlama ve reklam desteği gibi konularda en kaliteli ve pratik çözümlere Antalya Tasarım Grubu ile ulaşabilirsiniz.


 

Facebook

Twitter

Google Plus