SEO Çalışmaları

Antalya Web Tasarım Grubu tarafından sunulan SEO hizmetlerinde web sitesi kodlamasından, backlink popülerliğine, yükleme süresinden, ziyaretçi istatistiklerine, sosyal medya tanınırlığından, içerik düzenlemesine kadar bir çok yönden ele alınır.

SEO Çalışmaları titizlikle yürütülmesi gereken ve bir çok konu üzerinde detaylı çalışma gerektiren profesyonel bir çalışmadır. Bu sebeple ister hal’i hazırda yayında olan web siteniz olsun, ister bizim sizlere hazırlayacağımız web tasarım çalışması olsun SEO uzmanı ekibimiz tarafından detaylı şekilde incelenir ve size gönderilen raporlarda en ufak detay bile SEO çalışmasında sizlere sunulur.

Genel SEO Çalışmaları

seo islemleri 352x300 SEO Çalışmaları   web tasarım

SEO İşlemleri Döngüsü

Site Analizi

Hazırlanan veya halen yayında olan internet sitesinin arama sitesi optimizasyonuna uyumluluğu incelenir ve gerekli raporlar hazırlanarak gerek kodlamada gerek içerikte yapılması gereken değişiklikler müşterimize sunulur.

Link İşlemleri

Sitenizin konusu ile ilgili başka sitelerden alacağınız linkler Google ve diğer arama motorları için önemli bir unsurdur. Gerek link takası işlemi, gerekse de diğer yollar ile link popülerliğinizin artmasının sağlanması için gereken çalışmalar yapılır.

SEO Optimizasyon

Sitenizin arama motorlarında sıralamalarında oluşan değişiklikler, ve rakip sitelerinizin durumuna göre site kodlamasında standartlara uyumsuzluk gibi konulara karşı önlemler alınır, tasarımınızda kullanılan ve yükleme sürenizi uzatan, kullanılmayan ve çalışmayan sayfalara yönlendirme yapan kod hataları tamamı ile temizlenir.

İçerik Eklenmesi

Sitenizin konusu ile ilgili ziyaretçilerin arayıp da bulamadıkları makaleler ve bilgilerle zenginleştirilmesi yönünde gerekli çalışmalar yapılır ve bu bilgiler sitenize eklenir.

Genel Kayıt İşlemleri

Siteniz öncelikle belli başlı yüzlerce arama motoruna kaydedilir, ardından konunuz ile alakalı arama sitelerine manuel link ekleme işlemlerine başlanır.

Tüm bu işlemler yapıldıktan sonra aylık raporlama ile internet sitenizin SEO durumu size sunulur.

Facebook

Twitter

Google Plus