Sanal Tur Hizmetleri

Firmanızın, mekanınızın, dış çekim yapılması gereken alanlarınızın 3 boyutlu sanal turlarını internetten ziyaretçilerinize izletmeye ne dersiniz? Antalya Tasarım Grubu size en pratik şekilde sanal tur desteğini sunmaya devam ediyor.

3 boyutlu panoramik fotoğraflar sayesinde mekanınızı çok daha etkin tanıtabilir ve mekanı seyreden kişiyi sanki oradaymış hissi verebilirsiniz. Panoramik fotoğraflarda istenilen tarafa bakılabilmesi bu fotoğrafları diğer fotoğraflardan daha etkili bir tanıtma yolu haline getirmiştir.

Ayrıca panoramik fotoğraflar üzerine yerleştirilen interaktif kapılar sayesinde sonraki panoramaya cok rahat geçilebilmekte ve mekan üzerinde kontrol fazlasıyla sağlanabilmektedir. Aynı mekan içinde çekilmiş birçok panorama Sanal Tur sistemi ile biraraya getirilip Sanal Tur uygulamaları oluşuturulabilmekte ve ziyaretçiye rahat bir şekilde mekanı gezmesi sağlanmaktadır.

Panoramik fotoğraflar Quicktime player ile çok daha iyi gösterilebilmektedir.

Bu player yanında Antalya Web Tasarım Grubu olarak sizlere 3 farklı yol daha sunuyoruz.

  • Adobe Flash Player
  • JAVA Player
  • ve EXE (Open GL destekli olarak)

Bu 4 seçenek sayesinde her bilgisayarda rahatlıkla mekan panoraması seyredilebilmektedir.

Antalya Tasarım Grubu olarak bu 4 platform ile sizlere Sanal Tur hizmetini sunuyoruz.

Tüm mekanları Sanal Tur uygulaması yada tek tek panorama olarak çekimlerini yapıyor ve teslim ediyoruz.

Sanal Tur olarak hazırladığımız tüm uygulamaların yanında Offline olarak çalışabilecek CD içinde de teslim ediyoruz. Böylece internete gereksinim duymadan CD ortamında sanal turu izleyebilir, cd yi reklam araçları ile dağıtabilirsiniz.

Oteller, Restoranlar, Emlak Firmaları, Restorasyon Firmaları, Müzeler, Belediyeler ve mekanını tanıtmak isteyen herkes panoramik fotoğraflar ile mekanını internete taşıyabilir ve tüm dünyaya açabilir.


Facebook

Twitter

Google Plus