Multimedya CD ve DVD

Sürekli gelişen bilgisayar teknolojisinin yanında CD, DVD, ve BlueRay DVD hak ettiği yeri edindi ve hemen hemen bütün bilgisayarlarda yerini aldı.

Bu değişimle birlikte yeni reklam yöntemleri de doğmaya başladı. Bu reklam yöntemleri tanıtım ve sunum CD leri olarak adlandırılabilir. Tanıtım cdleri sınıfının en yaygın olanı ise Multimedia CD olarak gözükmektedir.

Multimedya CD / DVD Hizmetlerimiz

  • CD/DVD Çoğaltma Hizmeti
  • CD/DVD Üzerine Direk (Serigraf Baskı)
  • CD/DVD Üzerine Etiket (Stiker Baskı)
  • Boş CD/DVD Satışı
  • CD/DVD Kutu ve Ambalaj Satışı
  • CD/DVD Kutu ve Ambalaj Baskıları
  • CD/DVD Üzerine Baskı Tasarımları
  • Toptan CD/DVD ve Aksesuarları Satışı

Antalya Tasarım Grubu olarak size yapmış olduğumuz internet sitesini cdlere yüklüyoruz. Bu cdlerin üzerine ve kapaklarına Logonuzu ve istediğiniz yazıları baskı sistemiyle yerleştiriyoruz. Broşürden çok daha geniş içerikli, görsellik açısından çok zengindir. Firmanız için mükemmel bir imaj sağlayan Multimedia CD/DVD vermiş olduğunuz kişilerin internete bağlanma gereksinimi duymadan sizin hakkınızda bilgi almasını sağlar.

Multimedia CD/DVD’nin, İnternet sitesi gibi boyut sıkıntısı olmadığı için, video görüntüleri, sesli sunum, hareketli ve yüksek kaliteli animasyonlar gibi avantajlarını da beraberinde sunmaktadır.

Antalya Tasarım Grubu olarak tanıtım cdsi konusunu biraz detaylılaştırdık. Bir çok firma Multimedia CD/DVD ve Interactive CD/DVD hizmetlerini tek bir isim altında toplamaktadır. Aslında Multimedia CD/DVD;  yapılan bir internet sitesinin dijital medyaya kaydedilerek, müşteriye internete girmeden çok hızlı bir şekilde, hareketli animasyonlar ve video görüntüleriyle zenginleştirilerek direk bilgisayarındaki sürücüsü yoluyla sunulmasıdır.

Interactive CD/DVD ise bir internet sitesi yapılmadan, direk sunum CD/DVD si olarak yapılan tanıtım materyallerdir.

Bir internet siteniz varsa size çok uygun fiyata multimedia CD/DVD yapalım. Sizde teknolojiyle iç içe bir firma olduğunuzu tüm müşterilerinize gösterin.


Facebook

Twitter

Google Plus