Kurum Tarihi

2003 senesinde Antalya’da kurulan Antalya Tasarım Grubu bu seneden daha öncesinde 1996′dan itibaren İstanbul’da faaliyetlerde bulunmaktaydı. WebAjans ismi altında İstanbul’da bir çok projeye imza attıktan sonra Antalya şubesini faaliyete geçiren Antalya Tasarım Grubu 2003 senesinden itibaren verdiği hizmetlerle göz doldurmaktadır.

2005 senesinden itibaren kendi sunucularının donanımını hazırlayan firmamız hosting (barındırma) hizmetlerinde sorunsuz ve kesintisiz destek vermeye devam etmektedir.

2006 senesinden itibaren ortak çalışmalar yürüttüğü Veramer Ltd. Şti. ile veri güvenliği ve kriptografik sistemler üzerine destek vermeye başlayan Antalya Tasarım Grubu özellikle sistem güvenliği konusuna her projesinde öncelik tanımaktadır.

2007 senesinde geliştirdiği atgEMLAK Yazılım Paketi sistemi ile emlak sektöründe Türkiye ve yurtdışından yüzlerce firmaya destek veren Antalya Tasarım Grubu hızlı, güvenli ve efektif çalışan sistemler hazırlamak konusunda kendisini bir kez daha ispatlamıştır. Antalya Tasarım Grubu internet sitesi 2007 senesi sonundan itibaren Medialine Production sitesi olarak yayınlanmaktadır.

2008 senesinin başlarından itibaren geliştirilmeye başlanan atgCMS İçerik Yönetim Sistemi ile 1 ile 7 gün arasında küçük ve orta ölçekli internet sitesi projelerini teslim edebilir hale gelen firmamız müşterilerine güvenilir, hesaplı, sorunsuz ve kolay kullanıma sahip arayüzlü bir yönetim paneli ile destek vermektedir.

2004 senesinden itibaren geliştirici ekibinde yer aldığı WordPress isimli İçerik Yönetim Sistemi’ni 2010 senesi itibariyle kendi geliştirdiği ve telif haklarını elinde bulundurduğu çeşitli eklenti ve uygulamalar desteği ile müşterilerine sunmaya başlamıştır.

2007 yılında Medialine Production bünyesine katılan antalyatasarim.com sitesi artık bir Medialine Production internet sitesidir. Daha önce faaliyet gösterdiği ticari kurumla ilgisi bulunmamaktadır.

Halen sunucularında 600′den fazla internet sitesine kesintisiz hizmet veren Antalya Tasarım Grubu sizi bir kahve içmeye davet eder.

Facebook

Twitter

Google Plus