Kariyer @ ATG

Antalya Tasarım Grubu hizmet kalitesini oluşturan teknolojilerin, ancak ekip çalışmasıyla gelişeceğine inanır.

Antalya Tasarım Grubu’nda görev yapan her çalışan, kendi özgün fikirlerini geliştirip paylaşmak eğilimindedir.

Müşterilerimiz çoğalıyor ve talepleri de artıyor. Sağolsunlar her geçen gün birbirlerine bizi tavsiye ediyorlar. Bu nedenle kadromuzu genişletiyoruz, yeter ki çalışanlar isyan etmesin.

Her ne kadar uzak durmak istesek de yoğun tempo ve stres altında kendi başının çaresine bakacak, bu ve benzeri sıkıntılarını işine yansıtmayacak, internet teknolojilerini bilip kullanabilecek özgün ve modern tasarımlar yapabilecek gerçek Web Tasarımcısı elemanlara kapımız ardına kadar açık.

Bilumum yazılımları kullanırken, Adobe Photoshop ve benzeri yazılımlarda kendini geliştirmeye çalışan bir elemana ihtiyacımız yok. Zira bizim beklentimiz diğer firmalarda alışkın olunduğu gibi bu tür bir çalışma değil.

İyi düzeyde Adobe Photoshop ve Adobe Dreamweaver kullanabilmeniz şartımız. Bu konuda eğitim vermek gibi bir lüksümüz, ne vakit ne de şartlar açısından olası değil, bunun için kitap ve kursların olduğunu biliyorsunuz. Hem maaş, hem eğitim vermek bizim için söz konusu değil.

Web tasarımı konusunda mutlaka tecrübeli olmanız gerekiyor. Ancak bu tecrübe işe başladıktan 2 hafta sonra template sitelerinden tasarım kopyalamak gibi bir durum asla değil.

Kendinizi bize referanslarınızla kanıtlayabilmeniz ve bir tasarım kültürüne sahip olmanızı istiyoruz ve yapmadığı siteleri yapmış gibi gösterenlerle, template tasarımlarda sadece başlıkları değiştirip referans gibi göstermeye çalışanları mümkün olduğu kadar nazik bir şekilde geri çeviriyoruz.

kariyer basvuru Kariyer @ ATG   web tasarımYaş, cinsiyet, ırk, din vb. olguların önemi yok. Türkçe konuşuyorsanız ve Türkçe anlayabiliyorsanız bizim için kafidir.

İyi düzeyde HTML, CSS ve Flash bilgisi olmasını tercih ediyoruz ve bu yeteneklerin karşılığını bordronuza yansıtacağımızı baştan belirtiyoruz.

İyi derecede PHP bilgisi de bizim için oldukça önemli. Tabii PHP bilmeyi Joomla kurmak, warez script indirip kuramamak olarak değerlendirenlere hayatta başarılar diliyoruz.

Erkek adaylar için askerliğini yapmış veya 3 sene tecilli olmasını istiyoruz, kısa bir süre sonra terminallerde halay çekmeye vaktimiz bulunmamakta.

İşyerimiz uzun bir zamandır Lara / Antalya’da bulunduğundan çalışmayı isteyecek arkadaşların bunu dikkate almasını istiyoruz.

Kısaca çok şey istiyoruz ve bunu da açık ve net belirtiyoruz, çünkü maaş talebinizi isteklerimizi verebilecekseniz kabul edeceğiz.

Çalışma konusunda part-time, full-time veya freelance çalışmanız bizim için farketmez. İşinize güveniyorsanız buyrun gelin.

Hala başvuru yapmak istiyorsanız, veya işimizle ilgili farklı bir konuda bizimle birlikte çalışabileceğinizi düşünüyorsanız öncelikle başvuru formunu doldurup CV’nizi ekleyerek yollamanız yeterli olacaktır.


Facebook

Twitter

Google Plus