banner

Joe Satriani : Ofisimizde duyabileceğiniz bir çok müziğin yaratıcısı…

Yoğun çalışıyoruz, ve dinlenmeye pek vaktimiz olmuyor. 9 seneyi geçen bir dönemde Antalya’da çeşitli tasarım ve yazılım projelerine imza atarken dinlediğimiz müzik de bize oldukça keyif vermeli ki, daha verimli bir sonuç alalım. İşte bu noktada devreye giren isimlerden birisi de Joe Satriani oluyor.

Kendisi bir çok grupta yer almış, “gitar tanrısı” deyimi ile anılan birisi ve albümleri de milyonlara hitap etmeye devam ediyor. Joe Satriani hakkında bilgiyi burada paylaşmaya pek gerek görmüyoruz, 15 Temmuz 1956 doğumlu bu gitaristin tüm bilgilerine Vikipedi sayfasından ulaşabilirsiniz.

Biz bugün sizlere 1995 yılında çıkardığı 7. albümünün hazırlanma aşamalarını anlatan Reel Satriani isimli mini belgesel video izletelim istedik. Keyifli seyirler dileriz.

İçerik hakkında yorum eklemenizden veya sitemizin RSS üyeliğine katılmanızdan memnuniyet duyacağız. Ayrıca bize buradan ulaşabilirsiniz.

Antalya Tasarım Grubu internet sitesinde paylaşılmakta olan içerik hem Digiprove hem de DMCA üzerinden lisanslanmıştır. Antalya Tasarım Grubu sayfalarında yer alan içeriğin paylaşılması için Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu çerçevesinde tarafımızdan izin alınması gerekmektedir. İçeriğin izinsiz kullanımı ve alıntı yapılması durumunda hukuki olarak karşılaşacağınız yaptırımları kabul etmiş sayılırsınız. Konu ile ilgili detaylı bilgiye “Telif Hakları ve İnternet Siteleri” başlıklı yazımızdan ulaşabilirsiniz.

İçerik sahibi (aksi belirtilmedikçe) firma kurucumuz Hakan ÖZERDEM olmaktadır. İçerik paylaşımı amaçlı izin taleplerinizi hakan(at)ozerdem.com adresine gönderebilirsiniz.

-

Yorumlayın

Facebook

Twitter

Google Plus