İnternet Reklamcılığı

Dünya üzerinde reklamcılık 80′li yıllarda bir kaç faktör üzerinde yoğunlaşırken günümüzde pazarlama için en uygun mecra internet ve reklam için en iyi hedef internet reklamcılığı haline gelmiştir. İlk doğum sancıları 2000′li yıllarda hissedilen, tekmelerini 2003 ile 2005 yılları arasında hissettiğimiz bu bebek artık büyümüş ve gitgide daha hızlı gelişen bir dev olmaya başlamıştır.

1990′lı yılların sonunda ülkemizde hayatımıza girmeye başlayan internet, günümüzde mobil teknolojilerin gelişmesi ile artık her adımımızda yanımızda yer alıyor. Bu durumda da internet reklamcılığı sadece internet siteleri ile yetinmeyip, sosyal platformlara, arama motorlarına, mobil sitelere ve uygulamalara da el atmaya başlamış durumda.

Geçtiğimiz 10 sene içinde internet reklam harcamalarının ülkemizdeki artış oranının %400 olduğu tahmin edilmekte. Sadece bu durum bile internet reklamcılığı hususunda profesyonel destek almanızın hayati önemini ispatlar nitelikte.

Biz, Antalya Tasarım Grubu olarak, internet reklamcılığı konusunda belki de bir çoğunuzun bugüne kadar duymadığı veya farkına bile varmadığı teknikleri kullanarak internet üzerinde tanınırlığınızı arttırmayı, ve sektörünüzdeki pazar payınızı büyütmeyi hedefleyen çalışmalar sunmaktayız.

Facebook

Twitter

Google Plus