Başarılarımız ve Ödüllerimiz

Yılların deneyimini taçlandıran ödüllerdir. Maddi getirisinden ziyade firmamızın onur kaynağı olan bu başarılar, bizim için en önemli hedef olmuştur. Elde edilen başarılar da Antalya Tasarım Grubu’nun internet sektöründe verdiği hizmetlerin kalitesinin garantisidir.

Türkiye’de imza attığımız ilklerden bazıları;

  • Türkiye’nin ilk internet servis sağlayıcılarından OrionNET sunucularının kurulumu.
  • Türkiye’nin ilk interaktif portallarından mavinokta.net internet sitesinin altyapısı.
  • Online müzik kayıt sistemi altyapısı kurulumu.
  • Türkiye menşeili sunuculardan internetten ilk canlı yayın projesi.
  • Online kumarhane kurulumu.
  • Rock ve Metal Müzik Portalı RockAntalya.com projesi çerçevesinde Bülent Ortaçgil, Anathema, Ezginin Günlüğü ve Opeth gibi Türkiye’de ve dünyada tanınmış grupların konserlerinin sponsorlukları.

2003 – 2004 RTP Award

Firmamızın kurucusu Hakan ÖZERDEM’in gelişiminde katkıda bulunduğu veritabanı güvenlik sistemi yurtdışında kullanıldığı sitelerde büyük başarı sağlamış ve Lance & Moore Ltd. internet sitesinin güvenlik testlerinden aldığı not dolayısı ile bu ödüle layık görülmüştür.

2000 Sirchie Award

OrionNET data centerlarında kullanılan güvenlik yazılımımız 2000 senesinde Sirchie Award’a layık görülmüştür. Sistem stabilitesi konularında çalışmalarımızdan dolayı aldığımız bu ödül internet bağlantısında olası kesintilere karşı oluşturulmuş bir yazılım dolayısı ile bize verilmiştir.

2004 Web Site Excellence Award

Belçika’da Carre diskotek için hazırladığımız internet sitesi 2004 senesinde Web Site Excellence sistemi tarafından birincilik ödülüne layık görülmüştür.

2003 – 2004 Golden Web Awards

Belçika’da Carre diskotek için hazırladığımız internet sitesi 2003-2004 seneleri için Golden Web Awards sistemi tarafından birincilik ödülüne layık görülmüştür.

2007 – 2008 Diamond Web League

Tam 3 tane internet sitemiz 2007-2008 seneleri için Diamond Web League ilk 10 sırasında 2, 5, ve 7. sıralarda yer almıştır.

2010 – 2011 SEO Contestants UK

Yurtdışı kökenli British SEO firması ile ortak yaptığımız çalışma 2010-2011 seneleri için en başarılı SEO çalışması ödülünü kazanmıştır.


Facebook

Twitter

Google Plus