Backlink Çalışmaları

Google ve diğer arama motorları algoritmalarında en önemli değeri backlink çalışmasına vermektedir. Öncelikle backlink sitenize link veren site miktarıdır. Bu sitelerin sizin sitenizle alakalı olması ayrıca önemlidir.

Antalya Web Tasarım Grubu, siz değerli müşterilerine kaliteli backlink çalışmaları ile hitap etmektedir. Sadece Türkçe değil yabancı dilde içerikler için de backlink çalışmaları sunmakta olan Antalya Tasarım Grubu’nun bu ay düzenlediği backlink kampanyasına hemen sağda görmekte olduğunuz form ile başvurabilirsiniz.

Sitelerinizin backlink çalışması daha önce yapılmadıysa sitenizi Google tarafından spam yapıyor olarak göstermeyecek ve sadece kaliteli backlink sunmak için hazırlanmış bu paket ile sitenizin SEO gücüne güç katabilirsiniz.

Ayrıca bu backlink paketi ile talep ettiğiniz anahtar kelime üzerinde sıralamanızın yükselmesini zaman içinde hissedeceksiniz.

Antsalya Web Tasarım Grubu tarafından sunulan SEO paketlerinde hiç bir şekilde sitenizin SEO durumuna zarar verecek işlemler yapılmamaktadır.

SEO ile ilgili referanslarımızda görebileceğiniz gibi özellikle Türkçe, İngilizce ve Rusça dillerinde SEO çalışmaları yapmaktayız.

Backlink Paketi – Hemen Satın Al

SEO Çalışmaları konusundaki hazır sistemlerimiz hakkında tüm satın alma işlemlerinizi hemen bu form ile gerçekleştirebilirsiniz.
Satın alım sadece tek internet sitesi için geçerlidir.
Ödeme bilgileri satın alma talebinizden sonra belirtilecektir.

 • $0.00
  Eğer yeni yayına giren bir siteniz varsa daha düşük bir link paketi ile başlamanızı tavsiye ederiz.
 • 2500 Backlink Paketi
  - 1000 Profil Backlink
  - 1250 Blog Backlink
  - 150 Dizin Sitesine Kayıt
  - 100 İmleme Hizmeti

  4200 Backlink Paketi
  - 2000 Profil Backlink
  - 2000 Blog Backlink
  - 100 Dizin Sitesine Kayıt
  - 100 İmleme Hizmeti

  8500 Backlink Paketi
  -3000 Profil Backlink
  -5000 Blog Backlink
  -250 Dizin Sitesine Kayıt
  -250 İmleme Hizmeti

  20500 Backlink Paketi
  - 6000 Profil Backlink
  - 10000 Blog Backlink
  - 4000 Dizin Sitesine Kayıt
  - 500 İmleme Hizmeti

  Opsiyonel olarak ihtiyacınız olabilecek diğer hizmetleri burada ekleyebilirsiniz. Herhangi bir paket aldığınızda arama motorlarına kayıt işleminiz (daha önce yapılmadıysa ücretsiz sunulmaktadır.)
 • $0.00
 • Backlink verilmesini istediğiniz internet sitesi.
 • Sitenize verilen linklerin hangi kelime için etkili olmasını istiyorsanız, o kelime üzerinden sitenize bağlantı verilecektir. Lütfen bu kelimeyi giriniz.
 • $0.00
  Toplam Ücret
 • Bize iletmek istediğiniz diğer bilgiler varsa buradan yazabilirsiniz.
 • This field is for validation purposes and should be left unchanged.


Facebook

Twitter

Google Plus