Otel Rezervasyon Fiyatları

otel rezervasyon Otel Rezervasyon Fiyatları   web tasarımRezervasyon otel için en önemli anahtar kelime olduğuna göre biz Antalya Tasarım Grubu, Online Otel Rezervasyon konusunda başta Antalya Otel Rezervasyon sistemi olarak hazırladığımız tüm otel ve pansiyonların kullanımına uygun Erken Otel Rezervasyon modülümüzü aşağıda belirttiğimiz şartlarda siz otel yönetimlerine sunmaktayız.

atgOtel Online Otel Rezervasyon Sistemi Modüler Paket

Online Otel Rezervasyon sistemi bir modül olarak kurulur. Havale ve mail order yolu ile otelinizin online rezervasyon işlemlerini karşılar. Modül yayında olan herhangi bir internet sitesine entegre edilebilir. Otelinizin oda doluluk oranları ve sezon fiyatlandırmalarını düzenlemenizi sağlar. Sınırsız dil desteği ile verilir. Antalya Tasarım Grubu sunucularında barındırılır.

Ücret : 1000 TL. (KDV Dahil)

atgOtel Online Otel Rezervasyon Sistemi SanalPOS Destekli Modüler Paket

Online Otel Rezervasyon sistemi bir modül olarak kurulur. Sanal POS entegrasyonu ile anında ödeme almanıza imkan sağladığı gibi, havale ve mail order yolu ile otelinizin online rezervasyon işlemlerini karşılar. Modül yayında olan herhangi bir internet sitesine entegre edilebilir. Otelinizin oda doluluk oranları ve sezon fiyatlandırmalarını düzenlemenizi sağlar. Sınırsız dil desteği ile verilir. Antalya Tasarım Grubu sunucularında barındırılır.

Ücret : 2000 TL. (KDV Dahil)

atgOtel Online Otel Rezervasyon Sistemi ve Otel Sitesi Yönetim Paneli Sistemi

Online Otel Rezervasyon sistemi ile birlikte atgOtel yayınlanmakta olan internet sitenizin tüm sayfalarını idare edeceğiniz bir yönetim paneli olarak sitenize entegre edilir. Havale ve mail order yolu ile otelinizin online rezervasyon işlemlerini karşılar. Rezervasyon sistemi sitenizin bir parçası haline getirilir. Otelinizin oda doluluk oranları ve sezon fiyatlandırmalarını düzenlemenizi sağlar. Ayrıca otelinizin tüm sayfalarının yönetim paneli üzerinden düzenlenmesi hakkını sunar. Sınırsız dil desteği ile verilir. Antalya Tasarım Grubu sunucularında barındırılır.

Ücret : 3000 TL. (KDV Dahil)
WordPress, Joomla ve benzeri hazır CMS sistemleri için Modüler Paket seçenekleri kullanılır.

atgOtel SanalPOS Destekli Online Otel Rezervasyon Sistemi ve Otel Sitesi Yönetim Paneli Sistemi

Online Otel Rezervasyon sistemi ile birlikte atgOtel yayınlanmakta olan internet sitenizin tüm sayfalarını idare edeceğiniz bir yönetim paneli olarak sitenize entegre edilir. Sanal POS entegrasyonu ile anında ödeme almanıza imkan sağladığı gibi, havale ve mail order yolu ile otelinizin online rezervasyon işlemlerini karşılar. Rezervasyon sistemi sitenizin bir parçası haline getirilir. Otelinizin oda doluluk oranları ve sezon fiyatlandırmalarını düzenlemenizi sağlar. Ayrıca otelinizin tüm sayfalarının yönetim paneli üzerinden düzenlenmesi hakkını sunar. Sınırsız dil desteği ile verilir. Antalya Tasarım Grubu sunucularında barındırılır.

Ücret : 4000 TL. (KDV Dahil)

Size Özel Tasarım ile Online Otel Rezervasyon Sistemi ve Otel Sitesi Yönetim Paneli Sistemi

Online Otel Rezervasyon sistemi ile birlikte atgOtel sizin için Antalya Tasarım Grubu tarafından hazırlanacak olan internet sitenizin tüm sayfalarını idare edeceğiniz bir yönetim paneli olarak sitenize entegre edilir. Sanal POS entegrasyonu ile anında ödeme almanıza imkan sağlanabileceği gibi, havale ve mail order yolu ile otelinizin online rezervasyon işlemlerini karşılar. Rezervasyon sistemi sitenizin bir parçası haline getirilir. Otelinizin oda doluluk oranları ve sezon fiyatlandırmalarını düzenlemenizi sağlar. Ayrıca otelinizin tüm sayfalarının yönetim paneli üzerinden düzenlenmesi hakkını sunar. Sınırsız dil desteği ile verilir. Antalya Tasarım Grubu sunucularında barındırılır.

Ücret : Teklif İsteyiniz
Bize iletişim formumuzdan, 0242 247 23 01 no’lu telefon numaramızdan ve 0555 369 18 43 no’lu GSM hattımızdan ulaşabilirsiniz. 

Facebook

Twitter

Google Plus