atgOtel – Online Otel Rezervasyon Sistemi

atgOtel Nedir?

Otelinizin tüm gerçek zamanlı online oda rezervasyonu işlemlerini internet siteniz üzerinden yapmanızı sağlamayı hedefleyen atgOtel, Antalya Web Tasarım Grubu tarafından geliştirilmiş, SSL sertifikası, ASP.net ve MSSQL destekli bir Otel Rezervasyon Sistemidir.

atgOtel tamamı ile güvenli sunucularda, sadece sizin otelinize özel bir alanda, otelinizin oda doluluk oranları, stop sale aksiyonları, online rezervasyon işlemlerini takip etmenizi sağlar. Ayrıca ortak bir ödeme havuzu sistemi yerine sadece size ait Sanal POS üzerinden online rezervasyon işlemi sonunda ödemelerin sizin hesabınıza geçmesini temin eder.

Tüm bu işlemlerin yanısıra atgOtel ziyaretçilere ücretlendirmeyi Merkez Bankası Döviz Kurlarında kabul edilen 15′den fazla para birimi üzerinden gösterebilme kabiliyetine sahiptir.

Dahası atgOtel – Otel Rezervasyon Sistemi ile tüm bu detayları müşterilerinize SINIRSIZ dil desteği ile sunabilirsiniz. Dilerseniz yeni dil desteğini yönetim paneli üzerinden kendiniz de ekleyebilirsiniz.

atgOtel hangi ödeme sistemlerini destekliyor?

atgOtel – Otel Rezervasyon Sistemi sizi sadece havale ile ödeme almaktan kurtarıyor, zira size PayPal ödeme entegrasyonu sunmakla beraber en büyük avantajı Sanal POS desteği ile ödeme almanızı sağlayarak sunuyor.

Otelinizin Sanal POS cihazı üzerinden, ister peşin, ister bankanızın sunduğu taksit olanakları ile ödeme almanızı sağlayan atgOtel – Otel Rezervasyon Sistemi ile artık herhangi bir aracı kuruma komisyon ödemekle uğraşmanıza gerek kalmıyor.

atgOtel ve İnternet Siteniz

“İnternet sitemiz yayında, bu siteye atgOtel entegre edilebilir mi?” diye soruyor olabilirsiniz. Cevabımız kesinlikle “EVET” olacaktır. İnternet sitesi sahibi oteller kendileri için oluşturulacak atgOtel – Otel Rezervasyon Sistemi destekli sistemlerini bir kaç satır kod ile sitenize entegre edebilir, veya bir buton aracılığı ile Online Rezervasyon Sistemine geçiş yaptırabilirler.

Dilerseniz Antalya Web Tasarım Grubu olarak sitenizi de tamamen atgOtel – Otel Rezervasyon Sistemi ile bütünleşik halde kurabiliriz.


atgOtel Gereksinimleri

Otelinizden sadece Sanal POS talep etmekteyiz. Çalıştığınız banka tarafından size sağlanacak Sanal POS ile atgOtel – Otel Rezervasyon Sistemi entegrasyonu tamamı ile tarafımızdan yapılacaktır.

atgOtel Teslim Süresi

Hal’i hazırda Sanal POS sahibi olan otellere atgOtel – Otel Rezervasyon Sistemi 3 ile 7 iş günü içinde teslim edilebilmektedir.

atgOtel – Online Rezervasyon Sistemi ile ilgili detaylı bilgi için bize 0242 247 23 01 no’lu telefondan ulaşabilirsiniz.

Online Otel Rezervasyon / DEMO

Facebook

Twitter

Google Plus