Atatürk el yazısı, yazı tipi haline getirildi. Buradan indirebilirsiniz.

ataturk yazi tipi Atatürk el yazısı, yazı tipi haline getirildi. Buradan indirebilirsiniz.   web tasarımArtikel Dekorasyon kurucusu Murat Özbalcı, Atatürk’ün el yazısının bilgisayarlarınızda kullanabileceğiniz yazı tipi (font) haline getirilmesini sağladı. 3 aylık bir süreçte Mustafa Kemal Atatürk’e ait el yazılarından alınan harfler ile oluşturulan yazı tipi tamamen Türkçe karakterleri desteklemekte.

Murat Özbalcı bu yazı tipini 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı hediyesi olarak dağıtmayı uygun gördüğünü belirtiyor. Biz de Antalya Tasarım Grubu olarak kendisine teşekkürlerimizi sunuyoruz.

Yazı tipini bu adresten indirebilirsiniz.

İçerik hakkında yorum eklemenizden veya sitemizin RSS üyeliğine katılmanızdan memnuniyet duyacağız. Ayrıca bize buradan ulaşabilirsiniz.

Antalya Tasarım Grubu internet sitesinde paylaşılmakta olan içerik hem Digiprove hem de DMCA üzerinden lisanslanmıştır. Antalya Tasarım Grubu sayfalarında yer alan içeriğin paylaşılması için Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu çerçevesinde tarafımızdan izin alınması gerekmektedir. İçeriğin izinsiz kullanımı ve alıntı yapılması durumunda hukuki olarak karşılaşacağınız yaptırımları kabul etmiş sayılırsınız. Konu ile ilgili detaylı bilgiye “Telif Hakları ve İnternet Siteleri” başlıklı yazımızdan ulaşabilirsiniz.

İçerik sahibi (aksi belirtilmedikçe) firma kurucumuz Hakan ÖZERDEM olmaktadır. İçerik paylaşımı amaçlı izin taleplerinizi hakan(at)ozerdem.com adresine gönderebilirsiniz.

-

Yorumlayın

Facebook

Twitter

Google Plus