Antalya Web Tasarım ve İşe Yarayan Web Tasarım

antalya web tasarim iyi web sitesi Antalya Web Tasarım ve İşe Yarayan Web Tasarım   web tasarımAntalya Web Tasarım ile web sitesi projenizi gerçekleştirirken size sorduğumuz soruların başında “tanıtıma yönelik bir web tasarım mı? yoksa satışa yönelik bir web tasarım mı?” sorusu gelir. Bunun nedeni aslında açıktır. Tanıtıma yönelik bir web tasarım çalışmasında kullanıcılara daha fazla kurumsal kimliğinizi yansıtıp, ziyaretçiyi görsel zenginlik ve animasyonlarla etkilemeyi hedeflerken, satışa yönelik web tasarım çalışmasında ziyaretçinin en kesin yoldan ürün satın almasını hedeflemek için web tasarımın daha sade, daha net ve daha hedefe yönelik olması ele alınır.

Antalya Web Tasarım size işe yarayan web tasarım çalışmaları sunar.

Diyelim ki web sitenizde bulunan tanıtım yazıları ve içerik size yeterli geliyor, günde 1000 ziyaretçiniz var ve %2 gibi bir satış oranınız var. Bu da günde 200 satış eder. Satış başına 5 TL kazanıyorsanız günlük ortalama 1000 TL’lik bir gelir elde edersiniz. Antalya Web Tasarım sitenizdeki içeriği ele aldığında ziyaretçi akışını arttırmanın yanısıra içeriğin de daha etkili ve daha satışa yönelik olmasını hedefler. Antalya Ajans ile birlikte yürüttüğümüz içerik çalışmalarının temelinde bu yatar. Yukarıda verdiğimiz örnekte satış oranınızı %3 e çıkarmamız demek günde 300 satıştan 1500 TL’lik bir kazanç elde etmenizi sağlayacaktır. Yani %50 net kar elde edersiniz.

“Antalya Web Tasarım” sitenize gelen her ziyaretçinin anında satın almayacağını bilir, bu yüzden sitenize gelen ziyaretçilerin bilgilerini elde edip onlara ileride ulaşabilmeniz amacıyla email bülteni, oto-mesaj sistemi, canlı destek birimi, ücretsiz raporlar gibi özelliklerle sizinle irtibata geçen ziyaretçilerinizin ileri aşamalarda müşteriniz olmasını sağlamak adına web tasarım çalışmasında çözümler sunar.

Antalya Web Tasarım size daha önce yaptığı işleri anlatarak gelir, vaatlerde bulunmaz. Bu yüzden 10 seneden uzun süredir elde ettiği deneyim ve yüzlerce referansı ile Antalya Web Tasarım sizin için en uygun web tasarım şirketidir.

Antalya Web Tasarım ile 0242 247 23 01 ve 0555 369 18 43 no’lu telefonlardan irtibata geçebilirsiniz.

İçerik hakkında yorum eklemenizden veya sitemizin RSS üyeliğine katılmanızdan memnuniyet duyacağız. Ayrıca bize buradan ulaşabilirsiniz.

Antalya Tasarım Grubu internet sitesinde paylaşılmakta olan içerik hem Digiprove hem de DMCA üzerinden lisanslanmıştır. Antalya Tasarım Grubu sayfalarında yer alan içeriğin paylaşılması için Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu çerçevesinde tarafımızdan izin alınması gerekmektedir. İçeriğin izinsiz kullanımı ve alıntı yapılması durumunda hukuki olarak karşılaşacağınız yaptırımları kabul etmiş sayılırsınız. Konu ile ilgili detaylı bilgiye “Telif Hakları ve İnternet Siteleri” başlıklı yazımızdan ulaşabilirsiniz.

İçerik sahibi (aksi belirtilmedikçe) firma kurucumuz Hakan ÖZERDEM olmaktadır. İçerik paylaşımı amaçlı izin taleplerinizi hakan(at)ozerdem.com adresine gönderebilirsiniz.

-

Yorumlayın

Facebook

Twitter

Google Plus